Değerli Misafirlerimiz,

Hoşgeldiniz,

Otelimiz evinizin rahatlığı ve güveni ile sizleri ağırlamaktan son derece memnun olacaktır.

Özellikle ailelere ve iş amaçlı konaklayan müşterilerimize yönelik olarak her zaman ön planda tuttuğumuz düşük, sabit ve bütün misafirlerimiz için standart olan fiyat politikamızla sizlere en iyi hizmeti verebilmek üzere Mayıs 1999'dan bu yana Flamingo Hotel İstanbul'da çalışmaktayız.

Sizleri en kısa sürede misafirimiz olarak görmek umuduyla,

Saygılarımla,

Mustafa Şalgamcıoğlu

Genel Müdür

Flamingo Hotel Istanbul

 

 

  • Otelimizin her odasında kendi bireysel kullanımınıza tahsis edilmiş yeni klima cihazları, sizi otelimizde daha rahat ettirebilmemiz için hizmetinizdedir.

 

  • Flamingo Hotel - Ek Bölüm / Ek Bölümümüz bir otel odasından daha fazlasını bekleyen misafirlerimiz için tasarlanmıştır. Bu bölümde 6 adet stüdyo oda bulunmaktadır. Her bir stüdyo oda içerisinde geniş ve kullanışlı banyosunu; mini-buzdolabı, 24 saat hizmet veren bireysel klima ve ısıtma ünitesi, TV, koltuklu oturma bölümü, çalışma masası, internet bağlantısını içeren yaşam bölümünü; bunlara ilave olarak mutfaklı olan 4 odamız ise stüdyo mekanına dahil olan açık mutfak kısmında bulaşık makinası, çamaşır makinası, ocak, büyük buzdolabı, tezgahları içermektedir. Odamız yaklaşık olarak 50 m² alanda sayılan fonksiyonları barındırmaktadır.